درب HDF آتار درب سلماس

کارخانه آتار درب سلماس توانسته است سالیانه هزاران درب HDF را برای استفاده در ساختمان های مسکونی و مراکز اداری از جمله بیمارستان ها و شرکت های خصوصی و دولتی تولید کند. مشارکت در تولید درب های داخلی پروژه های بزرگ ملی مانند ساختمان سازی های مسکن مهر و پروژه های عظیم سپاه از دستاوردهای مشارکت شرکت آتار درب سلماس بوده است.

درب HDF آتار درب سلماس دارای مزایای زیادی می باشد. وزن کم درب و مقاومت بالای رویه ها و کیفیت بالای کلاف چوبی از جمله ی این موارد می باشد. ساختار داخل درب های HDF از شبکه های هانی کام ترک ۲٫۵ * ۲٫۵ سانتی متر ساخته شده است که مقاومت این درب را دو چندان می کند. استفاده از اتصالات فینگر جوینت در کلاف چوب داخلی درب های HDF باعث شده است این نوع درب ها را از هرگونه تابیدگی مصون بدارد.

برای رنگ آمیزی درب HDF از رنگ های اتومبیلی استفاده می شود. مزایای استفاده از رنگ های اتومبیلی کیفیت بالای رنگ آمیزی و مقاومت بیشتر درب ها در برابر نفوذ آب می باشد. نمی توان از واژه ی ضد آب برای این درب ها استفاده کرد ولی درب HDF به دلیل مقاومت بالای رویه و فشردگی بالای رویه HDF مقاومت بالایی در برابر جذب آب دارد. کلاف چوبی داخل درب در قسمت پایین درب و در قسمت هایی که لولا  و یرآق متصل می شود برای افزایش مقاومت درب ، بصورت دوبل تولید می شود. جای قفل در کارخانه در ارتفاع استاندارد سوراخ کاری می شود تا در مکان پروژه نیازی به برش کاری در این قسمت نباشد.

در سالیان اخیر کارخانه آتار درب سلماس تلاش های زیادی را در جهت فروش قفل و یرآق مورد استفاده درب های داخلی انجام داده است. واردات یرآق از برند های معتبر ترکیه صورت می گیرد و همیشه تلاش کرده ایم تا بتوانیم بهترین یرآق را به مشتریان ارائه بدهیم.

آتار درب سلماس

رویه های HDF از کشور ترکیه و با درجه کیفی بالا برای کارخانه آتار درب سلماس خریداری می شود. رویه ها با حجم زیاد وارد ایران می شود و برخی از رویه ها مانند طرح میلانو و موج دارای فروش نسبتا بالایی می باشند. نصب درب های داخلی توسط نصاب های نمایندگی در کل کشور انجام می شود. درب ها بصورت بسته بندیشده ارسال می گردد و کنترل کیفیت کارخانه بازدیدهای چند باره ای را برای بررسی کیفیت درب ها در پروسه خط تولید و هنگام بارگیری انجام می دهد.

درب ضد سرقت
تحت لیسانس ترکیه با ۵ سال گارانتی
درب ضد حریق
با تاییده آتش نشانی تک لنگه
درب داخلی
با کلاف چوبی فینگر جوینت انواع HDF
درب داخلی
با کلاف چوبی فینگر جوینت انواع MDF