post

شرکت سهند درب سلماس

کارخانه سهند درب سلماس در استان آذربایجان غربی ، شهرک صنعتی سلماس واقع شده است. این کارخانه با بکارگیری نیروهای متخصص و فنی در امر تولید ، مونتاژ و رنگاری توانسته یکی از قوی ترین واحدهای تولید درب های ضد سرقت و درب داخلی را در ایران و منطقه خاور میانه بوجود بیاورد. شرکت سهند درب سلماس با مدیریت قوی دکتر کاظم رضایی توانسته استاندراهای مختلفی را در سطح ملی بدست آورد. شرکت سهند درب سلماس توانسته پروژه های زیادی را در سطح ملی به پایان برساند و از نمونه های بارز آن می توان به همکاری های گسترده با پیمانکاران نیروهای مسلح ارتش ، سپاه ، مسکن مهر و هزاران پروژه های بزرگ و کوچک دیگر نام برد.

لیست قیمت درب های ضد سرقت سهند درب سلماس

سهند درب سلماس

تولید درب های ضد سرقت با استراکچر فلز داخلی و درب های داخلی از جنس MDF و HDF و ABS از تولید گسترده ی این کارخانه می باشد. در توصیف این مجموعه می توان بیان کرد که واحد تولید از واحد فروش و ثبت سفارشات جدا می باشد و پس از ارسال سفارش از نمایندگی ، با بررسی های دقیق، سفارش برای خط تولید ارسال می گردد. در سال ۹۴ و ۹۵ شرکت، تمام تلاش خود را بر روی تولید درب های ضد سرقت با مدل های جدید گذاشت و حاصل این تلاش رونمایی از ۵۰ مدل جدید درب های ضد سرقت در کاتالوگ های ۳ لتی جدید بود و از طرف مقابل نیز بازخورد بسیار خوبی از طرف مشتریان دریافت شد. 

متریال اولیه مورد استفاده در درب های ضد سرقت از کشور ترکیه خریداری و وارد کشور می شوند. استفاده از قفل و یرآق ترک و همکاری با دیگر شرکت های ترکیه ای باعث افزایش کیفیت محصول نهایی شده است. نمایندگی های فعال نیز در تمام شهرها با ثبت سفارش، توانسته اند خدمات مطلوبی را برای مشتریان به ارمغان بیاورند. 

درب های سهند درب سلماس با توجه به نوع تولید به دو روش دور فلز و مارکوتری تقسیم بندی می شود. هر کدام از این دو روش مزایای خود را دارد. درب های دور فلز قابلیت تغییر رویه درب را دارند و متناسب با پروسه تولیدی که دارند هزینه تمام شده ی پایین تری نسبت به مدل مارکوتری دارد. درب های مارکوتری بصورت پرسی تولید می شوند و هزینه ی تولید بالاتری نسبت به مدل های دور فلز دارند. تمامی قفل و یرآق از کشور ترکیه وارد می شوند. قفل ها از دو شرکت ترکیه ای داف و کال ترکیه خریداری می شوند و این دو برند در ایران بسیار مشهور می باشند.

معمولا روکش از درختان راش ، ملچ ، گردو آمریکایی و بلوط می باشند که تنوع طرحی خوبی را برای درب های ضد سرقت به ارمغان آورده است. روکش گردوی آمریکایی که رنگ خواصی بر روی آن زده نمی شود و خودرنگ می باشد طبیعت زیبایی را برای ما به ارمغان آورده است. نحوه ی تقسیم بندی درب های ضد سرقت سهند درب سلماس بر مبنای میزان متریال مورد استفاده و میزان برجستگی درب ها می باشد. روکوب ، تاج ، شب بند، روزبند ، قفل مولتی سیستم و دور آلومینیوم جز موارد مختلفی می باشد که می توانند به عنوان اکسسوری به درب ها ضد سرقت سهند درب سلماس اضافه شوند.

البته نکته ی دیگر قابل اشاره نمایندگی های سهند درب سلماس می باشد که نصب درب ها را به نحوه احسن به پیمانکاران حرفه ای واگذار می کنند. رگلاژ درب های ضد سرقت در سه محور انجام می شود و نصب درب به دلیل وزن بالای درب از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

قفل و یرآق درب های ضد سرقت سهند درب سلماس

با توجه به نزدیکی و استقرار کارخانه در مرزهای ترکیه، واردات یرآق درب های ضد سرقت سهند درب سلماس از کشور دوست و همسایه ترکیه انجام می شود. قفل های ۷ زبانه و ۱۴ زبانه از دو برند معروف و معتبر کال و داف ترکیه بصورت عمده وارد ایران می شود و خرید بدون واسطه ی کارخانه باعث کاهش قیمت تمام شده ی درب های ضد سرقت شده است. ورق های داخلی مورد استفاده درب های فلزی از کارخانه فولاد مبارکه اصفهان می باشد که یکی از خوش نام ترین تولید کنندگان ورق های فلزی در ایران و خاورمیانه به حساب می آید. 

انواع دستگیره های یک تیکه و دو تیکه به همراه درکوب ها و چشمی ها نیز از کشور ترکیه وارد می شود و حجم تولید استفاده کارخانه از این یرآق ایران را به عنوان یکی از واردکنندگان اصلی یرآق با کیفیت درب های ضد سرقت تبدیل کرده است. خط تولید کارخانه سهند درب سلماس یکی از مدرن ترین خطوط تولید درب های ضد سرقت در ایران و خاور میانه بوده و روزانه با تولید انبوه خود توانسته علاوه بر کارآفرینی ایرانی، باعث اشتغال افراد بسیار زیادی در شهر سلماس شود. 

نمایندگی های سهند درب سلماس 

اخذ نمایندگی از شرکت سهند درب سلماس برای نمایندگان کار ساده ای نبود و تمام نمایندگی های تهران و شهرستان قطعا دارای ویژگی های مشتری مداری ، توان بالای ارائه محصول و بکارگیری نصاب های حرفه ای می باشند. نمایندگان سهند درب سلماس رابط های مستقیم کارخانه با مشتری برای جلب رضایت افراد هستند و قطعا تمام نمایندگی ها سهند درب سلماس از تمام جنبه ها بصورت مستمر مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت تا بهترین خدمات را برای مشتریان به ارمغان بیاورند.