√ مشاهده لیست قیمت

 

 

درب MDF

کارخانه آتار درب سلماس درب های داخلی خود را در دو گروه کلی تولید می کند: درب های HDF و درب MDF آتار درب سلماس

در مورد درب MDF آتار درب سلماس باید بیان شود که رویه های MDF متناسب با درخواست مشتری تولید می گردد. ولی به طور معمول ضخامت MDF دقیقا ۵ میل می باشد که این ضخامت پس از روکش شدن به ۶ میلی متر می رسد. رویه ها از  MDF های وارداتی ترک می باشند. روکش مورد استفاده بر روی درب های دوبل MDF تنوع بالایی دارد  : روکش چوب طبیعی از گونه های راش و ملچ و گردوی آمریکایی و روکش PVC و ملامینه.

بیشترین استقبال از رویه های روکش طبیعی چوب می باشد که نقش و بافت چوب را بخوبی نشان می دهند. در کنار این موضوع رنگ بندی و نوع رنگ با کدهای مختلف تقسیم بندی می شوند که این دامنه از رنگ های ونگه تا خود رنگ دارای تنوع می باشند و می تواند مورد توجه مشتریان قرار بگیرد.کلاف داخلی درب های دوبل MDF از چوب چام روسی می باشد و این کلاف در قسمت هایی که نیاز به مقاومت بیشتری دارند افزایش پیدا می کند. داخل درب به دلیل افزایش مقاومت درب MDF آتار درب سلماس در برابر فشار از هانی کام ترک استفاده می شود و مقاومت بسیار بالایی را برای درب ها ایجاد می کند. این نوع درب ها دارای چهارچوب چوبی می باشند. استاندارد چهارچوب چوبی ۱۴ سانتی متر می باشد که این عرض می تواند متناسب با سفارش مشتری افزایش پیدا کند.

روکوب های چوبی بر روی انواع چهارچوب های فلزی قابل نصب می باشند. روکوب به دو صورت کشویی و پیچی تقسیم بندی می شوند. مدل های کشویی از منظر زیبایی و نصب دارای کیفیت بالاتری هستند. چهارچوب های چوبی از هر دو طرف درب دارای روکوب می باشند. در صورت سفارش روکوب و چهارچوب توسط مشتری ، مراحل نصب روکوب بر روی چهارچوب فلزی و برش های ثانویه سر پروژه توسط نصاب انجام می شود.